Odwiedziło nas

000006
dziś
wczoraj
w tygodniu
w miesiącu
wszystkich
0
0
0
0
6

Your IP: 54.196.72.162
zmień rozmiar:
                                            

Godziny pracy urzędu:             poniedziałek - piątek od 07.30 do 15.30    

Rejestracja bezrobotnych:       poniedziałek - piątek od 08.00 do 14.30

Lp

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Nr telefonu

Stanowisko

Centrala : 86-261-30-11 Fax.: 86-272-36-05

Dyrekcja

1.

Bożenna Zakrzewska

1

86-261-30-11

Dyrektor

2.

Maria Wieczorek

12

86-261-30-25

Z-ca Dyrektora

Dział Organizacyjno- Administracyjny

3.

Jolanta Pluszczewicz

2

86-261-30-11

inspektor

4.

Wojciech Sulewski

13

86-261-30-23

Inspektor powiatowy

5.

Anna Dobrzyńska

6

86-261-30-15

Inspektor powiatowy

6.

Robert Sagun

6

86-261-30-36

Starszy inspektor powiatowy

7.

Katarzyna Szymkiewicz

19

86-261-30-20

Pomoc biurowa

Dział finansowo -księgowy

8.

Danuta Jabłońska

3

86-261-30-27

Główny księgowy

9.

Ewa Sikora

4

86-261-30-14

Inspektor powiatowy

10.

Anna Lipska

4

86-261-30-39

Inspektor

11.

 

 

86-261-30-44

 

Centrum Aktywizacji Zawodowej

12.

Elżbieta Dulkowska -Milcarz

10

86-261-30-17

Kierownik CAZ

13.

Ryszard Rutkowski

11

86-261-30-18

Kierownik referatu pośrednictwa pracy

14.

Krystyna Górska

14

86-261-30-24

Pośrednik pracy

15.

Aneta Kozikowska

15

86-261-30-32

Pośrednik pracy

16.

Andrzej Zalewski

15

86-261-30-16

Pośrednik pracy

17.

Robert Lipski

15

86-261-30-35

Pośrednik pracy

18.

Marek Witkowski

15

86-261-30-26

Pośrednik pracy

19

Michał Mikucki

14

86-261-30-12

Pośrednik pracy

20.

Danuta Borawska

7

86-261-30-19

Specjalista ds. programów

21.

Katarzyna Tarnacka

7

86-261-30-29

Specjalista ds. programów

22.

Iwona Zaborowska

8

86-261-30-30

Specjalista ds. programów

23.

Anna Mikulska

8

86-261-30-31

Specjalista ds. programów

24.

Lucyna Kubacka

11

86-261-30-28

Doradca zawodowy

25.

Joanna Żbikowska

13

86-261-30-38

Doradca zawodowy

26.

Anna Zielińska

17

86-261-30-21

Doradca zawodowy

27

Alicja Żukowska

17

86-261-30-41

Doradca zawodowy

28.

Mariola Samełko

17

86-261-30-41

Doradca zawodowy – stażysta

29.

Anna Gadomska

9

86-261-30-37

Specjalista ds. rozwoju zawodowego

30.

Izabela Bach -Zajkowska

9

86-261-30-37

Specjalista ds. rozwoju zawodowego

Dział Ewidencji i Świadczeń

 

31.

Dorota Kurowska

5

86-261-30-40

Kierownik działu

32.

Izabela Masłowska

5

86-261-30-13

Pomoc biurowa

33.

Karolina Sasanek

16

86-261-30-42

Specjalista ds. rejestracji

34.

Kamila Krymska

16

86-261-30-42

Specjalista ds. ewidencji i świadczeń

35.

Wioletta Romatowska

16

86-261-30-22

Specjalista ds. ewidencji i świadczeń

36.

Marek Brzostowski

16

86-261-30-22

Pomoc biurowa

 


 

 

ohp

zielona-linia

eure

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Akceptuję cookies z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information