„Misją Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie jest pomoc poszukującym pracy w uzyskaniu zatrudnienia, a pracodawcom - w pozyskaniu odpowiedniego pracownika. Świadczymy usługi w sposób profesjonalny i przyjazny wszystkim klientom Urzędu”

o2

 Krajowe oferty pracy

eures

Zagraniczne oferty pracy

 Elektroniczna rejestracja bezrobotnych

 Najnowsze aktualności i wydarzenia  

zmień rozmiar:

                 Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie uprzejmie informuje pracodawców z terenu powiatu grajewskiego, że w dniu 29 maja 2019 r w godzinach od 10.00 do 14.00 odbędą się wirtualne targi pracy pod nazwą Discover Poland! Work with us  przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu. Pracodawcy, którzy zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu będą mieli okazję do bezpłatnego umieszczenia ofert pracy i przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych za pośrednictwem internetowego chatu. Organizatorem targów jest Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z urzędami w Gdańsku i Katowicach. W przypadku pytań prosimy o kontakt:

           - z Panem Michałem Raciborskim tel. 857497244, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

           - z Panią Beatą Chrościńską tel. 857497235,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ohp

zielona-linia

eure